Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth

Zdravím, mám takový problém. V Notebooku Acer Aspire 5750ZG, kde je Bluetooth. Tak mi chybí, nelze ho pustit. Ve správci zařízení není ani zmíňka o Bluetooth. Fix program od Microsoftu mi to vyhodnotil tak, že Bluetooth v PC nemám, což je kravina. Nedávno jsem ho tam měl, možná jsem ho omylem odinstaloval, proto by mně zajímalo zda jde něják nainstalovat zpátky. Díky předem za odpověď.

Zdravím.

Nejspíše jsi odinstaloval ovladače. Nevím, od jakého výrobce máš Bluetooth, proto posílám odkaz na oba drivery od obou výrobců, které se do těchto NTB dávaly.

Výrobce: Atheros <- Klikni pro stažení ovladače z oficiálních stránek výrobce

Výrobce: Broadcom <-

Snad ti to pomůže :)

Po spuštění instalačky (Bluetooth_Suite) od Atherosu se mi zobrazí pouze spuštění přes správce, dále už se nic neděje. I přes potvrzení "Ano".
Po spuštění instalačky (Setup) od Broadcam a potvrzení o instalaci mi to poté napíše " Aktivovat Bluetooth pomocí bezdrátového přepínače. " Nevím co s tím. :-(