Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet

Dobrý den, restartovala jsem router. WiFi ted funguje, připojit se lze ale internet nikomu a na žádném zařízení stejně nefunguje.i když jsme na WiFi připojení. Nevim uz co v nastavení routeru změnit nebo nastavit jinak. Děkuji za jakýkoliv návod a radu.

podle fotky router nedostal ip idresu - viz prázdné adresy wan.
tento router nechytá venkovní wifi od poskytovatele, na to bude sloužit nějaký přijímač s anténou venku pod střechou. (nepředpokládám, že by byl po celé dědině natažený kabel).
takže bude nějaký problém s venkovním přijímačem nebo s kabelem k němu.
chtělo by to vyřadit router a na jeho "wan" kabel připojit rovnou notebuk, jestli něco dostane, viz výpis:

ipconfig -all

pozn.:
přihlášení admin/admin slouší jen pro administraci samotného routeru wr740, s připojením nemá nic společného.

notebook jsi tedy připojila místo routeru, vypsala sis příkazem ipconfig získanou konfiguraci - a na základě toho se ti vyhodnotilo, že router je v pořádku.
fak?

pokud je to příliš složité nebo se ti to ověřovat nechce, brnkni tomu poskytovateli, protože pak je ztráta času se tu rozepisovat.

mobil nejde připojit k přívodnímu kabelu, jako testovací nástroj je nepoužitelný.
router na wan kabelu nic nenačte.
když není jiný notebuk pro test, pak to může vyřešit jedině poskytovatel - ten co se nechce ozvat.

pro dědiny může být spásou až zlevnění lte, protože 14 mld dotací na pokrytí právě takových případů chtělo pražské křišťálově čisté ministrerstvo nechat rozkrást obvyklými monopolisty. a protože si s tím neumělo jinak poradit, budou to nejspíš vracet nevyužité zpět do brusele.
na dědinách není signál - kromě toho přivedeného shnilým telecomem - a není šance tam nic jiného dostat.