Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje myš při instalaci windows 10

Dobrý den, dnes jsem chtěl pc obnovit do továrního nastavení z důvodů že pc byl pomalý. Když už se windows dal do továrního nastavení tak tam sem měl ještě vybrat zem apod. Když sem chtěl jít ale dále tak mi myš nefungovala a ani klávesnice pritom vše bylo zapojeno. Zkusil sem vypnout a zapnout pc ale furt nefunguje. Při zapínání počítače mi myš krásně svítí ale kdyz se mi objevi ta instalace tak se mi myš a klavesnice vypnou. Poradí někdo?:-/ PS: myš a klávesnici sem vypojil a zapojil ale stále nejde.

Ahoj, počítač mám od včerejška takže sem nic nenastavoval. Kupoval jsem to z bazaru. Originalv pc byl W7 a já chtěl přejít na 10 a to mi šlo. První den W10 v pohodě šlapal. I hry v pohodě šlapaly ale druhý den sem si chtěl zahrát hru CS:GO a zjistil sem ze mi fpska nejak dropli. Zkoušel sem nastavení NVidia a zmenšit rozlišení atd. (Cim mensi rozliseni = vic fps) a nepomohlo to. Potom se mi zacalo sekat skoro vse. Pomalu se to nacitalo atd. Pritom to prvni den slapalo jako hodinky. Tak sem to chtěl dát do továrního nastavení ale proste když sem chtěl udělat ten poslední krok (vybrat stat,cas atd.) Tak se mi proste klavesnice mys vypla. V čem je tedy problém?