Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tv tuner

Mam problém s tim,ze po vypnuti pc druhy den nejde spustit total tv,hlasi to slaby nebo zadny signal.Az pote co tuner zastrcim do jiného usb,total tv uz jde.Nevite v cem je problém?Jedna se o produkt evolveo sigma t2.

Bohužel si koupil levnej křáp se kterým jsou problémy se podívej jestli se nedá někde stáhnout nová verze soft co opravuje chyby.Mám normální STB od nich a soft tam opravovali rok kdy to už tak nějak pak fachalo u nich to je normální,vypustí výrobek no a pak se to dodělá za provozu,nebo taky často ne ve většině případů.