Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NB s OS 32 bit

Známý potřebuje do firmy NB s OS 32 bit nebo nějaký který by měl pro 32 ovladače. Má ve firmě jakousi speciální aplikaci. Jakým způsobem takový NB hledat?

i Win10 existují v 32b variantě.

edit: jinak ale dnes rozhodně doporučuji jít už cestou emulace. Pro 16-bit DOS aplikace (což je snad jediný důvod proč chtít 32b Windows) je vhodnější použít buď "lehký" emulátor typu DOSbox (existuje i verze pro neherní nasazení s podporou tisku apod.), nebo komplet emulaci 32b prostředí, např. XPčka ve VirtualBoxu nebo VMware Workstation/Player. Výhodou takového řešení je přenositelnost a daleko vyšší kompatibilita a spolehlivost.