Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy A5 2017 android7

Dobry deň, asi 2 tyždne ma otravuje aktializacia na A5ke (2017), je to aktualizacia na android 7 , chcem sa opytať majitelov tohto telefonu či po aktualizacii nezaznamenali nejake chyby,zniženu vydrz alebo nejaku inu zmenu... pytam sa lebo nerad by som si dobabral telefon...

• Prave naopak, [7.0] jede celkove lépe (i pamet RAM je lépe optimizovaná), zadny problém jsem prozatím nezaznamenal.
*I baterie se drzí o neco lépe, ale to uz také invidualni a zalezi na urcitych nastavení.

- Za prvé z "7.0" na "6.0" se jde vratit a za druhé neni duvod zustavat u absoletni verzi "6.0" kdyz ma dostupnou bezpecnejsi a optimizovanesji verzi "7.0"

ale dizajn sa zmení k horšiemu

- Mas urcite A5 2017 ?
- Nevim jak u jinych telefonu, ale 6.0 a 7.0 na A5 2017 vypada (TouchWiz) skoro stejne az na navigaci, kde je mozné jezdit i nahoru a dolu, nebo rozsireni menu, ale opet, kdyz na to pride, vzdy to jde pouzivat jako predtim, v predchozi 'nadstavbe Samsungu'..