Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 222

Nazdar mám starší mobil nokia 222 dual sim je kúpený v orange na paušál ale teraz po skončení by som chcel prejsť na o2 ale je blokovaný neviete niekto poradiť ako odblokovať našiel som všelijaké návody a nič tak vopred dík.

až na jednu maličkosť,unlock code pre orange sk tam v tom návode nenájde,takže svojpomocne bude musieť použiť len softwarovú nokia unlock kode kalkulačku v počítači a prepojenie pomocou kábla s počítačom,alebo nejaký servis mobilov,ktorý to odblokuje za poplatok a to už výjde finančne skoro rovnako ako po skončení viazanosti požiadať o oficiálne odblokovanie priamo v orange....