Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký Ping

Dobrý den, Poslední asi 4 dny mám ve všech hrách hodně velký ping - např. 200 - 300. Normálně mám tak 5 - 50. Ale divné je, že když prohlížím na internetu různé stránky tak to je načtené hned, i stahování. Když stahuji hru, tak stahuju stejnou rychlostí jako jindy takže okolo 3Mb/s. Nevíte čím to může být?

Pokud je to při surfování nebo stahování normální (5-50) a vyskakuje to jen při hraní MP her, bude možná problém na jejich serverech. Nebo jsou "daleko".

Možná(?!) by to mohlo být i nastavením u providera, který omezuje rychlost u některých protokolů (třeba u torrentů). Ale dnes už myslím tohle nikde nedělají.

Nemáš při hraní spuštěno více věcí, než je zdrávo? Stahování, torrenty, Skype, TeamSpeak, několik antivirů? Netěžíš někomu bitcoiny, nemáš to zanesené malwarem?

K té rychlosti, je to 3Mb/s nebo 3MB/s? To je rozdíl ve výši 800%.