Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace

Dobrý večer. Stáhl jsem si program auslogics disk defrag a skoro vše na disku je nepřesunutelné. ani program o&o defrag 21 mi nepomohl. i v předchozích verzích OS Windows jsem měl nějake System Volume Information ale nebylo to po celem disku tak jak to zobrazují ty programy. nevíte co s tím? nebo co to je? nehledal jsem na googlu, nevím jak to najit radši se ptám vás tady.
asus x55vd, windows 10 64-bit

1. Defragmentace, co je od přírody ve Windows, stojí za prd odjakživa. Většinou to bývají Microsoftem zakoupené starší verze od třetích stran (Norton a pod.).
2. Defragmentace od třetích stran jsou obvykle lepší, více možností (některé free ovšem stojí ještě za větší kulové, jak ve Widlích).
3. Podivná hluchá místa mezi soubory jsou obvykle různé rejstříky oprávnění, různé systémové žurnály, jsou skrytější než skryté, obsahují důležité informace systému NTFS, tudíž se v mapě defragmentace zdají prázdné ale nelze tam nic nacpat.
4. Zrychlení přístupu k disku zde neřeším.

rce je tučňák, hlásá o windows 15 let staré bludy. je fuk co se doporučovalo kdysi, dnes je mimo obraz i zvuk.

a přesto sem musel přispěchat nějaký trotl a vyonanovat se s mínusem. já nepovažuju primitivní lůzu za sobě rovnou a nediskutuju s ní. tyto živě-móresy jsou důvod, proč se takových her nechci účastnit.

To je na TV reláciu, "Čo dokáže ulica s Windows".

Vlož si text pod čiarou do Notepad.exe a ulož ho, ako skript na plochu napr.s názvom:
svi_clear.cmd.
Spusti dávku myšou, ako Správca.

@echo off
net stop TrkWks
takeown /f "C:\System Volume Information" /a /r /d y
icacls "C:\System Volume Information\*" /grant:r administrators:F /t /l
rmdir "C:\System Volume Information" /s /q
net start TrkWks