Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nezobrazuje externy HDD

Kupil som si novy notebook a aj externy HDD 2,5". Zo stareho notebooku som si zalohoval na ext.HDD fotky,dokumenty atd. vsetko fungovalo ako ma, HDD v starom notebooku (aj v druhom starom notebooku) vidim, mozem kopirovat aj mazat subori, ale ked ho pripojim k novemu notebooku tam ho nevidim. Skusal som vsetky USB porty a ani v jednom sa neukazuje. Mozu byt chybne USB porty? alebo mam skusit preinstalovat ovladace?

V predajni mi povedali, ze to moze byt sposobene tou skrytou particiou na pridanom SSD disku (povodne tam bol len interny HDD 1TB a SSD bolo dokupene) mám vraj skúsiť odstrániť tú partíciu z 1TB disku externého a vytvoriť ju nanovo (primárna a NTFS)?