Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade HDD a Win10

Zdravim poradnu..

Prosim Vas,chtel bych vymenit HDD disk v notebooku za SSD..Chci se zeptat,poradite,jak prenest Windows,vcetne ovladacu a par programu z starého disku na novej?'
Staci vytvořit bitovou kopii systemu?

Jedine klon s komplet oddielmi, zavádzačom, bootmanažérom, MBR-GPT-UEFI, laicky: step-by-step, bit za bitom, krok za krokom. (Prenos sa dá spraviť aj len image systémových oddielov /aktívny a primárny kde je OS/, ale len a len pod WinPE/linux pri uspatom OS, nie live, lebo hrozí narušenie integrity dát).

SSD by mal serióznym výrobcom obsahovať zároveň dodaný vhodný SW určený k prenosu dát z ložiska na fleš.