Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gainward GeForce 9092-Bliss 9600GT 512MB, PCI-E

dobrý den,čau čau :) napřed upozornim že mám potíže z diakrytikou mám s tim problémy léta nejsem tak uplně čech a tim pádem mi to dělá potíže,takže nechci slyšet nějaký blbí keci a podobně vadí to lidem uplně všude když je někdo chytrej jak rádio.!! tet můj problém kvůly čemu sem tady na těchto stránkách,sehnal sem tuhle grafickou kartu,podle předchozího majitele to musim spustit na zdroji co má 450 watů.ale já ji nespustim,nevim jestli to je zdrojem nebo ne,nebo jestli je grafická karta funkční.bylo mi řečeno že ano tak dej me tomu že funguje.tady na odkazu je zminovaná grafika z detailama o ní,potřebuju poradit co s tim mám dělat. ve zdrojích pro určité grafické karty se absolutně nevyznám i přez to že za dlouhý léta sem postavil počítačů hromadu a většinu sem taky prodal nebo i využíval pro svoje účely,mám s tim stejný potíže stejně jak z diakritikou a podobně,za což se omlouvám :) https://www.czc.cz/gainward-geforce-9092-bliss-9600gt-512mb-pci-e/52998/produkt

bouchnul sem do pc ten se mi vypl chvilku nejel pak se sám zapl i z grafickou kartou která mi vubec nešla takže to vypadá že se problem vyřešil hrubou silou což u mě moc nebejvá :) nevim čim to mohlo bejt veškerá elektřina v pc je normálně zapojená i přez to se pc vypnul ale asi to nějak pomohlo každopádně grafika mi normálně běží takže děkuju všem co mi radily a ptaly se na info o pc díky všem a dobrou noc :)

dnes sem za ní dával 500 podle kamaráda co kupuje starší díly od člověka kterej nepodělává lidi a dává vše funkční si myslim že grafika asi v háji nebude spíš to bude tim zdrojem 256 zběrnice je u mě většinou problem, ale mám grafickou kartu co má podobný hodnoty-parametry jako je ta co s ní mám problem a v pc mi normálně běží dokonce i tet tak nevim čim to muže bejt