Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě stolního PC

Ahoj ,prosím potřeboval bych poradit. Chtěl bych si koupit stolní počítač. Něco levnějšího. Na normální používání a na hry. Chtěl bych poradit hlavně i parametry. Díky

Chtěl bych poradit hlavně i parametry.

• Ty se daji urcit podle toho kolik dalo prasatko, tak jako rozliseni tvého monitoru, operacniho systému.
• Za mensi peniz mas obvykle AMD Ryzen + GPU 1050/Ti az co ja vim ..