Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativní software pro UPS

Ahoj, při stahování mi píše Windows, že: Tento typ souboru může poškodit počítač. <Uložit> <Zahodit>. Je to z ofociálních stránek CyberPower a jedná se o program pro UPS. To jako, že je tam vir? Existuje i nějaký univerzální software pro ovládání UPS? Děkuji

1. Jaký Windows?
2. Jaký program? Je určený pro Tvou verzi OS?
A vůbec - nepíše to třeba nějaký agresivnější antivir? Sejmi to okno a hoď sem obrázek (resp. aby ses nemusela registrovat, tak na nějaký imagehosting).