Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem system32/skciibyk.dll

Zdravím potřebol bych poradit odkud si mám stáhnout tento druhý soubor, antivir mi ho smazal kvůli viru a teď se mi objevuje chybová hláška. Děkuji. P.S. S Cd disku to nejde, protože nevím ke kterému windowsu se mám přihlásit. Jsem laik.:.(

1. vypnul jsi konečně zatržení u skciibyk.dll, jak ti před 2 hodinami psal karel, nebo chceš ještě pokládat otázky na vzhled windows?

2. pravým myšem na tento pc - spravovat - uživatelé a skupiny - uživatelé: přidej nového uživatele - tvůj pes (třeba alík), a zvol mu radši jen jednopísmenkové heslo. v nastavení "je členem" zkontroluj že je ve skupině administrators.
rozklikni pak svůj účet - je členem - změň na users.