Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc nejede

Dnes jsem složil pc, je zapojeno vše, do základovky je CPU, napájení cpu a desky, tanky, grafika, zapojeny kabliky na ovládání frontpanelu, několikrát prekontrolovany powerbutton. Grafika svítí ze je napájena, nějaké tipy proč pc ani neskytne při zapnutí?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Dnes jsem složil pc,

• Jaka zakladni deska jaké CPU (je CPU kompatibilni se zakladni deskou a verzi BIOSu?)
• RAM je kompatibilni se zakladni deskou a CPU ?
* Jestli nestviti USB, je proto, ze se 'NEPUSTIL' Nort|South bridge, velka sance, ze ani CPU po zapnuti neni teplé vid ?.

Tak nakoneč všechno správně přepojeno a už jedeme...
Při instalaci softwaru, jsem první hodil chipset, poté ostatní ovladače základovky, následovně jsem se pokusil instalovat ovladač grafické karty. Instalace selhala viz obrázek.
Instalačka spouštěna, jako správce. Nějáké tipy jak ji nainstalovat ?