Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenaročný OS

Ahoj, mám menší dotaz. Mám starý ntb (Celeron, 1gb ram) a chtěl bych ho nějak ještě využít. Jaký windows je málo náročný na takovýto starý ntb ? Rád bych nějaký windows (XP nebo starší klidně), ale osoba která ntb bude taky používat linux v životě neviděla proto volím spíše Win.
Díky cN :)

"kdysi zvládal i internet"

dnešní stránky jsou výpočetně = paměťově náročný hnůj, zařízení s 384mb ram bych rovnou jebnul do koše.
i na xp pod giga ram je to onanie: "koho to bude bavit déle, než si přejde k normálnímu pc"