Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk není vidět po připojení

Dobrý den,chtěl bych se zeptat mám disk z notasu v rámečku nebo jak se to píše a když to zapojím do pc tak mi to napíše uspěšně připojeno ale disk nikde nevidím takže nemohu na ten disk nic dát prosím o radu jestli je vadný nebo ne? Jinak mi svití ten disk ale nevím jestli odešel kabel nebo disk :-( zkoušel jsem to i do tv a taky nic děkuji
Změna předmětu, původně: Disk (karel)

Do sekce zařízení a tiskárny tam disk je a připojený ale jinak nevím co stím když ho prvně zapnu tak to poblikává a pochvilce už jen svití,moc tomu nerozumim takže nevím jestli je vadný disk ale jinak šel bez problemu třeba v týdnu,chtěl jsem tam dávat filmy

O TV jsi předtím nic nepsal.
Pokud je to starší TV, může mít podporu disků pouze do určité kapacity, větší nevezme. Nebo zvládne pouze určité souborové formáty. Abychom pokročili dál, musíš si nastudovat, jaké externí disky tvá TV podporuje nebo aspoň napsat typ TV.
Ještě mne napadá jedno úskalí - ne všechny USB porty jsou schopné napájet USB disk. Obvykle tam bývá jeden označený port, který je schopný dodávat vyšší proud. Disk se točí?

Pokud "klapá", pak obvykle nestačí napájení
Podívej se pořádně, zda není jiný USB port na TV označený symbolem blesku nebo jinak zvýrazněný. Ten je určený pro externí disk.

A proč by nešel zrovna na této TV? To je otázka na výrobce TV, ne do této poradny. Čím značkovější TV, tím horší podpora všeho možného.

A klasický USB FlashDisk má ve srovnáním s pevným diskem zanedbatelnou spotřebu.

P.S. teď se koukám na specifikaci a píšou:

This TV supports only USB devices which consume 500mA of power or less. If you connect a USB hard drive device that consumes more than 500mA power, make sure that it is connected to its own external power supply.