Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Desktop Grafika

Zdravím, v současnosti mám problémy se svou grafikou, je už starší a tak jsem uvážil, že ať už se mi povede ji zprovoznit či ne, měl bych uvažovat o nový. Konkrétně jsem na Alze narazil na cenově přijatelnou GIGABYTE GTX 1050 OC 2G. Podle gpuboss je ve všem lepší než současný AMD. Jedině že by dělalo neplechu mít NVidia grafiku zatím co CPU a Základovka je AMD. Případně jiné návrhy bych uvítal. Jinak cenově bych nechtěl zajít vejš jak těch 4-5 tisíc. - Nepotřebuju rozjet hry 2017 na full. Ideální by bylo, aby mi jela solidně GTA V - ta na současný grafice jede plynule při nižších detailech.

Specs:
Současná grafika: AMD Radeon HD 6870

Základní deska: ASRock FM2A88X Extreme4+
CPU: AMD Athlon X4 860K Quad core 3.7GHz
Zdroj: FSP Hexa Series HE-500
Paměť RAM: Kingston 8GB DDR3
OS: Win 7 Home Premium 64bit
HDD: Seagate, 64MB, SATAIII, ST1000DX001
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Fungovat to bude, jen se samozřejmě budou muset přeinstalovat ovladače. Jinak GTX1050 na Full HD GTA V rozjede uplně v pohodě i na vyšší detaily. :) Akorát bych možná zapřemýšlel investici do 1050Ti. Je jen o malinko dražší a rozdíl tam přeci jen je.