Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporučení desky pro procesor AMD FX-6350

Zdravím,

Potřebuji doporučit nějakou cenově přijatelnou desku pro tento procesor. Je to do sekundárního počítače, u něhož se nepočítá s upgradem (pokud ano, tak až přejdu na AM4 a to tam dám i současnou desku). Byl bych rád hlavně za radu někoho, kdo se vyzná v chipsetech, protože se spoléháním se na support list na stránkách výrobce mám špatné zkušenosti

(jako deska co měla podporovat Core 2 Quad a nezvládla ani Core 2 Duo :-D, rovněž zde chytrákem doporučeno na základě support listu. Funkční byla, protože dvoujádrové Pentium 4 vzala v pohodě :-D )

- Doporucil bych ti Gigabyte model 990X Gaming SLI, tato deska se mi osvedcila hodne dobre i na docela silny OC a ti NB (2000MHz + RAM) kde hlavne u AMD FX CPUs dela podstatny rozdil vykonu (+- 15% vykonu navic) naopak nedoporucuji zakladni desku typu MSI Gaming 970, kazda treti co mi prosla rukama mela nakej problem, kuprikladu BIOS brigé

Nevadí :-) já si toho všiml a do sekundárního PC mi na tom tolik nesejde. Ale když zánovní, tak jich asi nebude 10ks a já jí nebudu kupovat ani dnes, ani zítra, takže už nemusí být :-) tak jestli by tě jěště nějaká napadla :-) pěkně prosím