Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šustění ve sluchátkách

Zdravim, když dám sluchátka naplno, a je ticho, tak slyšim jak v nich šustí, když je zeslabím tak to slyšet není. Teď sem zapojoval repráky a taky šustily naplno, pak sem zapojil zpět sluchátka a nešustí to. Dělá to už celkem dlouho.

Chtěl sem se zeptat, jestli se tak může projevovat vadná deska? Jiný problémy nemám. Diky.

K tomu rušení - kdyby to něco rušilo, tak se to děje pořád, a né že sem tam to nedělá, takže rušení bych asi vyloučil, a zapojený mam pořád stejnej počet věcí do stejných dír. Nekvalita, to mě taky napadlo no, ale bojim se že to muže dělat třeba deska, jinak sluchátka sou Hama CS-408, a repráky sou starši, nepoužívám moc - 2x Genius takový šedý :D

a deska je MSI.