Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows - Bez přístupu

Zdravím,

Po čisté instalaci originální verze Windows 10 Home sem narazil na error - Vaše organizace zablokovala tuto aplikaci pomocí Řízení aplikací v programu Windows Defender.

Nemůžu nainstalovat jedinou aplikaci a ani otevřít příkazový řádek.

- Pri instalaci na zacatku moznosti je zvolit bud "Uzivatel|Domaci uziti", nebo "Entrprise", zrejme si zvolil to druhé, ale jen tipuju, treba je to neco jiného.
* Prehodit zpet to jen tak nejde a nova instalace je rychlejsí.