Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem seznam.cz: 403 forbidden unkown domain

ahoj nevím jestli to má nějakou souvislost ale popíšu problém od začátku byl problém s pc když sem zapl internet a klasické stránky na které chodím facebook, seznam, youtube a stránka pro provoz serverů g-portál.com - provozuji tam jeden herní server a nedávno se počítač začal chovat poněkud dost divně a to tak že když jsem ho zapl a spustil tyhle stránky začal se brutálně sekat ale to takovým způsobem že když jsem na něco kliknul křížkem vypnout okno nebo jen přepnout okno prostě ckoliv spustit další okno něco napsat na facebook nebo na seznam tak s odezvou tak 2 minut tak jsem trošku pátral po antiviru jestli to má nasvědomí vir atd nakonec jsem narazil na něco co jse jmenuje combofix a prej je to free a velice dobrý program na odstranění virů atd ale jsem amatér jsem v tomto směru amatér dalo by se říct spoustu věcí si dokážu dát dohromady s pc a opravit a tak ale tohle mě trošku překvapilo po stáhnutí a spuštění programu combofix a po projetí a smazání nějakých ex a knihoven souborů mi nejde například na www.seznam.cz spusti cokoliv od novinek zpráv vždy to hodí chybu 403 forbidden a pod tím unknown domain a v doméně stránky je www.seznam.antiadblock.cz/ a zbytek názvu té stránky přesněji když to zkopíruji to vypadá takto : https://seznam.antiadblock.cz/domaci/452583-pred-volebnim-stabem-spd-demonstrovali-antifasiste.html nejsem si jistej ale myslím že asi když pokaždé ať kliknu na jakoukoliv zprávu že se objevuje v doméně tohle to antiadblock asi se bude jednat o nějaký druh viru ? nejsem odborník ale tohle se nikdy v té doméně neobjevovalo to antiadblock nebo co prosím jestli by někdo věděl jak se toho zbavit ? nebo co to vlastně je děkuji

Změna předmětu, původně: 403 forbidden unkown domain (L-Core)

Mám stejný problém...hledám to tu na netu už 3 hodiny, protože předtím Seznam i Novinky fungovaly a zničeho nic nefungují.Myslela jsem si, že je to mojim programem Adblock, ale není.Zajímavé je, že stránky v pohodě otevřu v Google chromu, ale v Mozzila Firefox ne.Mozzilu jsem i přeinstalovala, ale pořád mě to nepustí na Seznamu na vše...ani do diskuzí, ani na výsledky voleb atd.Budu pátrat dál a dáme si vědět:-) Marcela

Nasadili tam antiadblock killer. Nicméně je to neustálý boj mezi servery zaprasujísí www stránky přehnanou reklamou a uživateli, kteří už si to v takové míře nenechávají líbit a instalují antiadblock a podobné věci. Domnívám se, že uživatel adblocku by se měl zamyslet nad tím, zda ještě potřebuje totální totalitní bulvár seznamu, či nepřejít na jiné alternativní portály se zprávami (české noviny, iRozhlas a další ...). Já tedy zůstávám rozhodně u adblocku.

aha jo takhle to je no já si původně myslel že jsem smazal něco čím jsem tohle udělal jinak by mi to bylo jedno už jsem trošku googlil a zjištoval jsem o tom malinko no mám na seznamu email který používám tak se tam občas mrknu i na to co tam píšou a pokud mi jde o zprávy tak si když už projdu toho víc někde jinde tak díky vám za vysvětlení