Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto ovladače k tiskárně canon mp600, nefunguje skener

:-p:-p:-p prosim o pomoc stratil sem original cd z ovladacema k tiskarne canon mp600 a nefunguje my skener ovladace stahuji z netu ze stranek canon a proste my to neskenuje

Změna předmětu, původně: pomoct (fromM2U) (fromM2U) (fromM2U) (fromM2U)
Přečtete si, prosím, pravidla poradny. (fromM2U) (fromM2U) (fromM2U) (fromM2U)

VZKAZ OD MODERÁTORA:

Než pošlete svůj příspěvek, zkontrolujte si prosím češtinu, tohle se fakt nedá číst.
Stratil -> ztratil
sem -> jsem
nefunguje my -> mi (měkké i!)
obdobně neskenuje my to -> neskenuje mi to

Čeština je krásný a bohatý jazyk a od dob Jana Husa používá diakritická znaménka. Předpokládám, že máte nainstalovanou českou klávesnici. Takže byste bez problémů mohl napsat:
ovladače, tiskárna, stránek, prosím

Dále v češtině platí pravidla, že věta začíná velkým písmenem, to se snad učí už děti v první třídě. A věta končí tečkou, případně otazníkem či vykřičníkem.
Achjo 3-[

Sorry za češtinářskou vložku, ale tohle je na mě fakt moc :-(

omlouvam se spatne sem to napsal ..
stratil sem original cd z ovladacema k tiskarne canon mp600 a nefunguje my skener ovladace stahuji z netu ze stranek canon a proste my to neskenuje tisknout to tiskne kopirovat taky funguje akorat neskenuje pise my to .....nelze komunikovat se skenerem pravděpodobně je odpojen kabel nebo vypnuty skener zkontrolujte stav Ovladac..... skeneru bude ukoncen pouzivam system windous xp home

tohle se nedá číst; učitelku co tě měla na češtinu by měli prohlásit za svatou, jestli s tebou vydržela déle než rok.

- odinstaluj svůj slavný ovladač
- odpoj ten krám z usb
- (máš vůbec nainstalovaný ovladač chipsetu pc? jestli ne tak doinstaluj a restart)
- nainstaluj znovu ovladač canonu
- teprve zapoj usb krám

Udělals ty kroky tak jak jdou za sebou a jak je psal brtník ? Jestlii dokážeš odpovědět najednou na víc než jednu otázku tak každý krok okomentuj jestli jsi ho provedl:

- odinstaluj svůj slavný ovladač
- odpoj ten krám z usb
- (máš vůbec nainstalovaný ovladač chipsetu pc? jestli ne tak doinstaluj a restart)
- nainstaluj znovu ovladač canonu
- teprve zapoj usb krám

vsadil bych se že jsi měl ten scanner připojenej při instalaci a potom jsi stáhl ovladače a pustil je. Normálně je scanner i jakákoliv tiskárna odpojen od počítače, pustí se instalace ovladačů a v okamžik kdy ti to ïnstalátor napíše se ten krám připojí.

Takže bych to zkusil odpojit, odinstalovat ten hp software -pokud možno všešchen, restartovat počítač a zkusit pustit znovu instalaci. Já bych ještě prohledal inf soubory a smazal ten který se týká tiskárny (adresář windows\inf příp. \inf\others) ale nevím jestli to zvládneš.Soubor se identifikuje buď podle datumu instalace nebo podle toho že obsahuje slovo např mp600.

Taky se můžeš podívat do správce zařízení jestli je tam nějaký žlutý otazník.

Jestli jsi po tiskárně nic neinstaloval udělal bych to přes bod obnovení.

Nema mp600 lock skenera? Ak hej nech si skontroluje, ci nie je zapnuty. S ovladacmi od Canonu by problem byt nemal. Povazujem ich za ovela lepsie ako od hp a uz som instaloval aj pripojene zariadenia a bez problemov.
Inak keby ten kvako napisal, ci mu ide aspon kopirovanie dostali by sme sa dalej. Skenovacia jednotka obcas lubi odsist. Ja sam som mal uz 3 reklamacie.
Este ma napadol problem sp, ci nahodou nevyzaduju ovladace instalaciu SP2.
Jo a nabuduce stracaj cd s ovladacmi a nie z.

Ahoj všem , promintě , že to dávám sem , ale bylo to pro mě nejrychlejší řešení. Vlastnim stejnou tiskárnu a dnes ráno sem zjistil podobý problém. Akorát , že tiskárná nedělá vůbec nic. Včera sem v pohodě tisknul. Dnes ráno , zapnu PC , najdu dokument , zapnu tiskárnu a "blik" - Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Přitom tiskárnu používám už nějakou tu dobu a v pohodě. Tedy zpět k věci. Tiskárnu sem vypl , umístil do jiného portu , a znovu zapl. Nastal stejný problém - Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Počítač sem tedy restartoval , několikrát , beze změny. PC sem tedy vypl , nechal v klidu , po škole přepojil port a zapl. Stejný problém. Odinstaloval jsem tedy ovladače k mojí MP600 a stáhnul nové , které jsem důkladně naistaloval. Tiskárna reaguje stále beze změny. Poradíte mi , jak tiskárnu opět rozchodit a proč mi od dnešního rána PC odmíta s tiskárnou spolupracovat? Děkuji

Ahoj. Taky se omlouvám všem, že to sem píšu, ale stalo se mi přesně tohle, co popisuješ. Taky si s tím nevím rady. Hlásí mně to úplně stejně : Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Mám takový divný pocit, že se mi to stalo snad na den přesně,co Tobě. Předtím jsem se pokusil skenovat, což vůbec nešlo a pak už jen hlášky : Zařízení USB nebylo rozpoznáno. Byl bych moc rád za radu. Je asi 3,5 roku stará. Děkuji.