Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se nabíjí a jak fungují bluetooth sluchátka?

Zdravím, jak se nabíjí tyto sluchátka?
https://www.patro.cz/produkt/1077130030-sluchatka-jbl-t450bt-bluetooth-cerna

a jak se bluetooth sluchátka připojí do PC? je součástí balení bezdrátovýých sluhátek i nějaký bluetooth vysíláč který se připojí do usb? nebo musím zvlášt pořídit bluetooth vysiláč do pc abych mohl připojit bezdratove sluchátka

kupoval sem sadu dohromady klávesy i s myší a soucastí baleni byl bluetooth primac na tu sadu myši i klaves dohromady
co když mám bezdrátovou myš s klávesnici přes bluetooth, nebude to nějak rušit se mezi sebou kdyz koupim jeste zvlást tenhle bluetooth prijmac který mi zvlast bude prijmat signal pro bluetooth sluchátka?

pak mam jeste dotaz, mohu na ten bluetooth prijmač přijímat více přistrojů? třeba naráz sluchátka společně s těmito bluetooth klavesy?
tyto nemám, ale chci pořídit, ale koukám že taky neobsahují pro klávesy bluetooth prijmac stejně jako sluchátka...
http://rpishop.cz/klavesnice-a-mysi/502-mini-bezdratova-bluetooth-klavesnice-s-touchpadem-cerna.html

pozri si v ovládacích paneloch existujúceho bt adaptéru,či je možné spárovať ďalšie bt zariadenie/za normálnych okolností by to malo ísť / a s najväčšou pravdepodobnosťou už nebude nutné dokupovať ďalší bt adaptér do pc,len sa k stávajúcemu adaptéru pripojí/spáruje ďalšie zariadenie-bt slúchadlá a budú tam miesto dvoch bt zariadení pripojené zariadenia tri-klávesnica,myš,slúchadlá,problémy s pripojením iných zariadení býva u wifi klávesnice/myši,u bt to za normálnych okolností problém nieje,niekedy je nutné povoliť pod windows vytvorenie nového virtuálneho komunikačného portu pre nové spárované zariadenie,to treba v prípade potreby odsúhlasiť,aby to fungovalo korektne,ak si to pripájané zariadenie vyžaduje.....

kupoval sem sadu dohromady klávesy i s myší a soucastí baleni byl bluetooth primac na tu sadu myši i klaves dohromady

Určitě to byl BT set klávesnice a myší s BT přijímačem? Většinou mají podobné sety vlastní přijímač s jinou frekvencí spojení a často nelze použít nic jiného, pokud nesplňují standard Unifying: https://www.logitech.com/cs-cz/promotions/6072. Bluetooth je zase něco jiného: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bluetooth.

Stručně řečeno, bezdrátové klávesnice/myši/sety mají vlastní provedení vysílače/přijímače, pokud jsou v provedení Unifying, tak je lze koupit zvlášť nebo použít od jiné sady, BT je jiný standard a většinou se prodávají zvlášť přijímače a vysílače. Do PC je většinou nutno takový přijímač/vysílat koupit zvlášť, notebooky a telefony jej většinou mají již zabudovaný.