Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký pevný internet do domácnosti?

Dobrý den,

bývám ve městě Brumov-Bylnice a chceme si pořídit nějaký internet, protože máme momentálně od Slavnetu, který často vypadává. Chci se zeptat, kde nejlépe zjistím všechny nabídky, rychlosti atd. Prostě nevím, kde mám hledat. Nechci nic náročného.

Děkuji předem za odpovědi a rady.

O vzdialenosť k Tebe tu nejde...ide o to, či poskytovateľ má pripojenie aj u Teba. Zistiť si to budeš musieť sám, buď na stránkach konkrétneho poskytovateľa, alebo mailom, telefonicky a pod...

Ideálne je osloviť zopár susedov a opýtať sa, či používajú internet a od koho... Nar. UPC tam u Vás vraj je...

obejdeš sousedy a zeptáš se.
wifi sítě ve vzduchu vidíš na mobilu.
donutíš ministra, aby vyděračské firmy snížily výpalné za lte internet - nejdražší v evropě.
necháš zavřít ministra, kterému se nepovedlo nechat rozkrást mafií operátorů 14mld pro pokrytí vesnic a bude je vracet zpět do brusele.
některé firmy vznikají, jiné zanikají. ověř: http://www.internetprovsechny.cz/wifi/kraj/zlinsky/?obec=Brumov-Bylnice&oid=585114