Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit hra

Po spuštění hry ledové drahokamy se ukáže černá obrazovka se zdělením" Imput not suported ",
předtím ale hra spustit šla.Hru jsem přeinstalovala,ale se stejným výsledkem.Co se stalo?

Podívala jsem se do syslog a je tam tohle "Warning: Your processor vendor is not supported. Features can't be detected."A dále tyto údaje:

Render API
OpenGL
Device
GDI Generic
Vendor
Microsoft Corporation
Version
1.1.0
Max texture width
Max texture height
Max texture units
Anisotropy
Unavailable
Auto mipmap generation
No
Cube maps
No
Texture DOT3
No
Texture compression
No
VBO
No
Stencil buffer depth
Kdo ví poradí? Prosím :.(