Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Msi 7360(P35 Neo) Nefungční Ethernet

Ahoj mám problém s pc: Core 2 Duo E4500,8GB RAM,WD2500 250GB,Windows 10 Home,400W FSP Forton.

Do počítače jsem nainstaloval Windows 10 Home a nemůžu rozfungovat Ethernet.Zkoušel jsem různé ovladače ze stránek MSI ale ani jednou to nepomohlo.Problém nastal i ve Windows 7 Home Premium kde se mi to taky nepovedlo.

Díky za help
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Tak jsem odinstaloval starý ovladač a nainstaloval nový ze stránek driverscape ale stále nic.Už když zapnu pc do zásuvky tak lan port ani neblikne a než začne pc bootovat windows tak taky nic nezabliká.Když zapojím jiný pc (M2N DH,Athlon 64 X2) tak se ihned rozbliká lan port než se vůbec načte windows.

historická deska, která je intelu i m$ srdečně ukradená.

Pomocí Driver booster 5 jsem aktualizoval všechny ovladače.

nic vtipnějšího jsem tu tento týden nečetl, ty jsi návštěvník z živě nebo z nějakých dětských "warforum", že jo? ostatně logicky nefunkční výsledek máš před sebou.
formát a znovu - ale budeš rád, když na tom krámu poběží win7.

bože, ať toto nemá volební právo.

edit: jedna technická: deska je od msi
https://cz.msi.com/Motherboard/P35_Neo/Specification