Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video se seká při přehrávání

Ahoj, stáhl jsem si asi 20 programů které umí zaznamenávat obrazovku , když nahravam plochu , tak vse bezi.. Ale když nahraju nejakou hru a pak si video prehraju tak se hrozne seka přitom pri tom nahravanim to jede uplne vpohode tak se chci zeptat cim to muze byt?

Pravdepodobne súčasné spustenie hry a nahrávanie berie toľko výkonu, že to Tvoje PC proste nestíha... Nahrávací program pri spustenej hre nemá dostatok výkonu pre ukladanie všetkých snímkov, preto vo výsledku možno vidíš každý 5-10 snímok...