Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 7 pomalé stahování

Zdravím, v pátek jsem pořídil Iphone 7 ve verzi 128GB a stále řeším problém, že se aplikace z Applestoru stahují hrozně pomale,základní aplikace které mají pár MB se stahují desítky minut, taky internetové stránky se načítají pomaleji než na starém Galaxy S6, přitom videa na Youtube se přehrávají bez problémů v 1080p. V čem by mohl být zakopaný pes?

Možná, že ještě něco jede na pozadí. Doporučil bych asi iPhone X. Příští týden v pátek jde do prodeje v ČR. Příští týden bude klíčový pro všechny jablíčkáře a příznivce moderních technologií. Přijde smartphone, který nabídne zbrusu nové technologie a OLED displej – poprvé v iPhonech.