Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 - Fall Creators Update - stabilita systému

Zdravím, máte už niekto Fall C. Update na W10? Ja ho mám už od štvrtka a vkuse sa mi zdá ako keby ten systém nešiel tak ako predtým. Pár hier (hlavne tých starších) niesú ako keby "vo svojej koži" a divne trhajú, programy v ktorých pracujem sa občas seknú a majú divné animácie a podobne. Máte tiež niekto takýto pocit či je ten problém len u mňa?

Jedine čistá inštalácia z ISO W10 1709 na zmazaný (diskpart-clean) na znovu naformátovaný oddiel NTFS. Licenciu nemusíš zadávať, je v pamäti serverov MS podľa tvojho ID HW.

Každý svojprávny človek má Image vyladeného systémového oddielu spraveného pod WinPE po ruke, ešte pred akýmkoľvek zásahom, záplatovaním či inštalovaním SW do OS.

Ani ja. Ale vysyp zo seba niečo "kloudnýho", aby nešťastný človek zistil, kde je pes zakopaný. Či v nekompatibilite nejakého SW, rozmrdaného OS, či má skrížence pokrížených sektorov (chkdsk /x /f /r /v /b) na disku alebo mu robí problém niektorý HW komponent.

Preto si normálni, svojprávni, sľušní, statoční, pracovití občania, warézujúci, patchujúci, crackujúci hackeri po nete, od útleho veku po truhlu, robia vždy, ale vždy, bitovú zálohu svojho na 100% vyladeného a čistého OS než sa pustia do nejakých veľkých vecí medzi nebom a zemou.

Po aktualizácii Fall Creators Update update W10 mám opačnú skúsenosť:
- všetko začalo fungovať perfektne.
- všetky doterajšie problémy sa odstránili.
- operačný systém začal pracovať trochu svižnejšie.
- už tretí deň a nezaznamenal som žiaden problém, s ktorým som sa pravidelne do tejto veľkej aktualizácie stretával.