Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj k sestavě - stači-li?

Dobrý den, chtěl bych zkontrolovat sestavu na hry,grafiku a stream - OC NEBUDE.

CPU: Ryzen 7 1700
RAM: DDR4 HyperX Fury 2666 MHz
MB: ASUS Prime X370 - PRO
GPU: nVidia GTX 1060 6GB (pokud bude dostupná tak RX 580 8GB)
PSU: Chieftec Smart Series GPS-500A8 - 500W (mám ho asi 2roky necelé, tak nevím zda kupovat nový či vystačit si s tímhle)
M.2 SSD: WD Blue 3D NAND 250GB
CASE: NZXT S340 White

Myš: RazerNaga Chroma
Klávesnice: pravděpodobně bude od Fnatic

PS: měl jsem tu jiný dotaz, tak pls no-hate,teď se to vztahuje jen na ZDROJ a zda je tam něco fakt extra špatné či ne.

No pánové jsem rád za Vaší diskuzi, mohl bych poradit tedy nějaký výkonější stroj který mi umožní v klidu spát aniž bych se bál, že po zapnutí mi odejdou moje malinké a roztomilé součástky v PC :D

Děkuji předem.

Našel jsem EVGA 600 BQ s certifikaci 80 Bronze Plus, nebo Seasonic na 620W je to dobrá volba? :)

- Ano, 600|620W 80+ je akorat ;-)..
- Ono je takové optimalni, spocitat maximalni zatez kompnentu a k té prcist 25% z celku, k vypocitani W (460W + 25% = zhruba 600)
Nébo jestli chces priklad, da se to spocitat i nasledovne
Mas treba CPU co v maximalni zatezi na 80w a GPu co je na 170W :

80 + 170 * 2
= 340 + 80
= 420W i s dostatecnou rezervou, na OC, nebo UPGRD (i kdyz v dnesni dobe UP nemusi vylozene znamenat vic W)

* PS : "ThermalDP" a "W" neznamenaji to samé ..