Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna mother board v notebooku

Zdravím,
Vymenil jsem v notebooku novou základovka, stará přestala fungovat (bylo zjištěno v servisu).
Po výměně desky notebook nebootuje. Může to být způsobeno jinou verzi BIOSu? Prodejce mi tvrdil že je vše stejné ale vidím jiné číslo BIOSu než bylo na staré základovce.
Přesně po zapnutí se notebooku rozběhne včetně větráku ale obrazovka zůstane černá a poté se zastaví i větrák.
Děkuji za odpvedi

Vymenil jsem v notebooku novou základovka

IMO měnil sám, takže buď byla už špatná, nebo jí zešpatnil při instalaci. Samozřejmě může mít špatně zapojený některý z konektorů, leč předpokládám, že je zkusil odpojit a připojit znova ještě dříve, než běžel sem, aby napsal tento dotaz.

Ok díky za odpovědi, jako že by to mohlo být blbě zapojeny ok ale nejsem na tohle zrovna levéj a pár věcí už sem si v pc měnil vždy bez problémů vím na čp si dát pozor atd. Jenže problém je že jsem na Zealandu a tady servisy pro PC dost pokulhávaji takže když se vás tam typek ptá jak má váš notebook rozebrat?... Mno tak si tu desku radši vyměním sám :D