Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přeinstalací systému

Ahoj, kamarádka si koupila notebook Acer Aspire ES 17, včera to nějak kleklo tak mi to přinesla. Notebook jede ale Windows je v hrozném stavu a je tam spousta virů. Chtěl jsem nainstalovat čistý systém, ale DVD k tomu nebylo, hidden partition na disku taky není a v manuálu se píše, že si měla koupit 32GB flash disk a vytvořit zálohu OS, což neudělala. Jaké jsou možnosti? Notebook velmi nutně potřebuje. Zkoušela jsem pomocí MediaCreationTool (na jiném PC) vytvořit flash disk ale není tam volba Windows 10 Home, navíc na tom notebooku není ani štítek pro aktivaci W10. Pomůže někdo? Děkuji

Odzadu: štítky pro W10 neexistují, volba Windows 10 Home tam není, protože ji nepotřebujete - stáhněte prostě pomocí MCT soubor pro instalaci W10 (bitovou verzi vyberte podle současně nainstalovaného OS na tom notebooku) a buď jej vypalte na DVD, nebo udělejte bootovatelný USB disk