Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Připojit PC k TV aby fungovala jako monitor a domácí kino jako repro

Dobrý den,

mám televizi LG (https://www.tsbohemia.cz/lg-lcd-tv-42lh4000-106cm-full-hd-100hz-usb-mpeg4-2-x-hdmi_d83442.html), a mám domácí kino Sony DAV-DZ30, Kino mám připojené přes SCART kabel, ale nejde mi funkce TV (tedy aby zvuk z televize šel přes kino) k domácímu kinu se dá připojit pouze přes SCART jiný vstup/výstup tam není.

Je možně nějak připojit notebook k televizi aby fungovala jako monitor a domácí kino fungovalo jako repráky?

Děkuji

Obraz povedies do TV cez VGA (alebo hdmi) a zvuk povedies do domaceho kina cez jackvy vystup na zvukovej karte. V pripade, ze povedies orbaz cez hdmi a je tam aj zvukovka musis nastavit pc ako primarnu zvukovku tu klasicku, nie tu v grafickej karte.