Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit co se stane po kliknutí na pole ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je možno přes konzoli zjistit co se stane, pokud kliknu na jedno z 25 tlačítek, kliknu na jedno z nich pravým, dám prozkoumat, ale nevím jak pokračovat..
Situace ( možná to bude znít jako plýtvání času, ale chci to opravdu vědět) Mám políčka 1-25, ale 5 z nich je špatných a 20 dobrých, mohu před kliknutím odlišit jestli je dobré nebo špatné ? nějak přes tu konzoli a zkoumání ..

díky za jakoukoliv odpověď..

Dobře, zkusím to trochu líp vysvětlit..
em.. Mám 25 políček, na které když kliknu, ukáže se jestli bylo dobré, nebo špatné... Ale předtím, než na to kliknu, kliknu na jedno z těch 25 políček pravým, dám prozkoumat, a otevře to konzoli, kde je těch 25 políček vypsaných.
A chtěl bych vědět, jestli se dá ještě před kliknutím přes tu konzoli zjistit jestli bylo dobré, nebo špatné., u kažého políčka je :<div class="field" data-index="4">…</div>,
rozkliknu :
<div class="field" data-index="4"><span></span></div>
<span></span>
/div>