Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojazdnenie čítačky čiarových kódov

Ahoj,

dostala sa mi do ruky Honeywell MK-3780 Fusion všesměrová ruční čtečka, s pripojením na RS232. Vie niekto ako ju spojazdniť/odskúšať vo windows ?
Predpokladám, že ju treba nainštalovať ako nejaké zariadenie, alebo mať nainštalovaný soft, ktorý sleduje sériový port a načítané znaky prevádza na
stlačenia kláves. Má s tým niekto skúsenosti ?

ďakujem

Ano, ALT-mode znám, ale používáme v práci aplikace pro testování výrobků, kde když čtečka vyšle "ALT" (nebo se stiskne tlačítko ALT na klávesnici), tak se kurzor přemístí z aktivního zadávacího pole pro vstup údajů na horní řádek s menu té aplikace a očekává další znak jako klávesovou zkratku funkce toho zmíněného menu. Takže na počítačích s těmito testovacími programy to nelze použít.