Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD monitor

Prosím poraďte,

mám LCD a objevily se mi na něm jakoby fleky, takové jakoby prachové čáry, myslel jsem, že mám jenom špinavý monitor, ale ne.. Jo a jsou tam jen při určitých barvách, teda skoro při všech krom černé a bílé...Díky za radu.

nieco tam bud odchadza alebo sa prehrieva apod. Nastav si vo Windowsoch (ovl.panely - sprava energie) "vypinanie" monitora po napr. 15minutach necinnosti, snad do toho monitora necumi niekto 5dni vkuse 24hodin denne. Mozno to bude stacit takto. Ked prides k tomu PC staci pohnut mysou. Ak k tomu chodia blbi ktori mackaju hned zapinacie tlacitko tak napis na monitor "pohni mysou a zapnem sa"

heheh, :-D:-D:-D

sou i tací, naštěstí k tomu chodím z 99% jen já...
dík za rady, než se zhrabu na nový nastavím to asi tak, protože to dělá jak to jede dlouho v kuse (př. v noci usnu u filmu, ráno se zbudím a furt to jede, tak nač to vypínat když to za chvíli stejně zapnu..:-D:-D).. díkes chlopaki....