Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook nedetekuje USB modem T-mobilu W10

Dobrý den,
v notebooku (2 měsíce stáří) s Windows 10 mi T-mobil manager (ani notebook) nenajde USB modem od T-mobilu. Můžu to mít někde zakázané, nebo čím by to mohlo být?

Měl jsem jiný modem, přestal fungovat, šel jsem do T-mobilu prodejny a vyzkoušeli jsme u nich i v mém notebooku a musel jsem ho vyhodit. Týden mi na tom notebooku fungoval ten jiný USB modem bez problémů, ale pak jsem ho mechanicky poškodil a nefungoval už u nich ani u mě.

Tento modem od T-mobilu jsme právě zkoušeli u nich v prodejně a tam ho ten stejný T-mobil manager načte okamžitě, ale v mém notebooku ne. Takže chyba by neměla být v SIM-kartě ani v modemu, ale někde v mém notebooku.

Věděl by někdo, jestli to mám někde nějak třeba zákazané něco v nastavení, proč by to nemělo jít?

konflikt starých a novších ovládačov,alebo tam win nacpal skôr svoj ovládač,ktorý nedokáže pracovať s ovládacím softom od t-mobile ako sa stihol korektne nainštalovať ovládač priamo od konkrétneho modemu,skús odinštalovať všetok software od modemu,odober modem aj zo správcu zariadení a skús novú inštaláciu...