Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Objednávání notebooku z Amazonu nad 1000 USD

Dobrý den,
chtěl bych si z amazonu objednat Surface Book a zajímalo by mě jak to přesně funguje popř. jestli amazon ukáže při nákupu výslednou částku, nebo cenu bez DPH a CLA, popřípadě kolik % dopočítat abych věděl výslednou částku.

Jedná se o:
https://www.amazon.com/gp/product/B0163GS05Q/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1RI7MGRG1T6FV&psc=1

Děkuji za odpověď.

Asi to nebude lehké, mám ho už ozkoušený, ale teď ho nikde nemohu sehnat a čekat na Surface Book 2 se mi nechce, protože cena bude nehorázně přemrštěná, teď jsem eště našel Surface Laptop, který je u nás k dostání, tak zkoumám co to umí a možná bych šel do něho :) Nejhorší na tom je že pro mě ten design Surface je prostě nádherný a nedovedu si představit mít teď něco jiného, nebo spíš se mi vše jiné zdá ošklivé. Takže jdu eště koumat, s tou reklamací jste mě trochu zaskočil, ale asi by to nějak mělo jít, jdu to eště prostudovat.