Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení

Dobrý den,
mám problém s Wifi připojením. Téměř okamžitě, když zapnu svůj notebook, se mi u signálu Wifi objeví žlutý trojúhelníček. Dříve jsem čekávala třeba půl hodiny než zmizel, později jsem to obešla tím, že jsem se odpojila/připojila. Teď nechce fungovat ani to a musím čekat než se to případně samo vzpamatuje. V mobilu i na ostatních noteboocích vše funguje, jen na tom mém. Když zkusím diagnostiku problému, žádný problém mi to nenajde.
Teď jsem ten notebook jen restartovala a pomohlo to, ale nemůžu to takhle dělat pořád, že? Nemáte nějakou radu, co by s tím mohlo být?
Jsem v IT záležitostech absolutní amatér a také se trochu bojím, abych si tam něco nepřenastavila a nepřestalo to fungovat úplně :D
Za jakoukoliv radu, kde by mohl být zakopaný pes, moc děkuji :-)

Když zkusím diagnostiku problému, žádný problém mi to nenajde.

ta nenajde nikdy nic, je to nejzbytečnější funkce ve windows.

tyto problémy přišly s rozšířením wifi u mobilů. jde to na routeru trochu omezit nastavením pevných hodnot, žádná automatika:
wireless security: wpa2 + aes
wireless channel width: 20 mhz
(extrémem je omezení pouze na pomalejší režim 11g)

samozřejmě vždy je třeba zkontrolovat, jestli není domácí síť zarušená od sousedů. je na to některý z programů:
ntb: http://www.techspot.com/downloads/5936-inssider.html
foun: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer&hl=cs