Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon 350D

Ahoj,

Neviem ci som zvolil dobru kategoriu, ale nejake foto tu nevidim...

Mam ponuku kupit za zaujimavu cenu fotak Canon 350D.
Bol by to dar, ja sa vo foto vobec neorientujem, ani nevenujem, len viem, ze pod urcitou seriou sa predavalo telo canonu, kde sa vsak nedaju menit objektivy. Je to tento pripad?
Cena je 120€, co neznie zle. Stoji to za to?

Já to kdysi zkoušel a nešlo to.Ovšem to také není moc vypovídající,někde byla stránka,kde uživatelé udávali počet cvaků do smrti.Byl tam velký rozptyl,některým odešla závěrka po 15k,někomu žila i po 100k. U 40D (kupovanému v Japonsku),mně odešla závěrka po 30k.