Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafický/Herný PC

Zdravím , potreboval by som poradiť ohladom poskladaného PC? od známeho ktorý mi pomohol urobit nejaku zostavu do mojej cenovej hranice mi vyslo toto :
Case: Eurocase MC X202
HDD: WD Blue 1TB
SSD: WD Green PC SSD 120 GB 2.5"
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1050 Ti 4GB
CPU: AMD RYZEN 3 1200
MB: ASUS PRIME A320M-K
RAM: Crucial 8GB DDR4 3000MHz CL15 Ballistix Tactical
Zdroj: EVOLVEO Pulse 400W čierny

PC potrebujem hlavne na nejakú tu grafiku vo photoshope/illustrator a obcasne hranie nejakej tej hry. hlavne by som sa chcel opytat kedze osobne sa moc nevyznám že či tie komponenty k sebe sedia a či to v tej cene je dobre zložené popripade ci to zvladne tie veci ktore potrbeujem aspon v nejakom zaklade. viem ze za malo penazi vela muziky nezahram s cim aj ale ratam a preto neocakavam ani extra vykon ktorý maju ovela drahsie PC.

A ta hranice je teda kolik? Ten zdroj je nebezpečná pyrotechnika a neodvážil bych se to vůbec zapnout. Maximálně na Silvestra někde venku...