Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje wifi

Dobrý den,
chtěl bych Vás poprosit o pomoc.
Z nějakého důvodu mě nefunguje na Tabletu PC s OS Windows 10 nejde se připojit k Wi-fi.
Někdy se připojí hned při zapnutí Tablet PC a jindy zase se nepřipojí.

Musím ho restartovat a pak se připojí, ale někdy ani to restartování nepomůže.

Tak dám odstranit potíže a připojí se ale po každé to také nejde.

Když jsem dal Odstranit potíže tak to napíše:

Adaptér WI-FI nemá platnou konfiguraci protokolu IP.

Někdy to opraví a někdy ne.

Musím ho vypnout a zapnout znova.

Můžete mi prosím pomoci opravit.

Moc děkuji

Wifi mám v notebooku aktualizované.
V mobilu to funguje normálně s androidem akorát se mě sekají hry v mobilu.
Mám wifi od Gemnetu 25 mb za s.
Wifi mám pod heslem a k ní jsou dané další 2 Routery.
na wifi jsou celkem připojení 7 uživatelů.

Wifi mám... a k ní jsou dané další 2 Routery.

to snad ne. jsi si jist, že je to zapojené dobře?
málo info.
typy všech těch krámů jsou tajné, těžko říct co to dělá.
screen z nastavení zabezpečení "wifi" by bodnul, kdyby se tím někdo chtěl zabývat.