Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání duplikovaných souborů

Zdravím, jsem majitelem uložiště WD mycloud a abych furt nemusel myslet na zálohy tak jsem si od WD stáhnul program WD Sync z ofiko stránky (downloads.aspx ) Nicméně jsem si všiml, že mimo synchronizace složky s filmy s Cloudem se mi začaly vytvářet duplikované soubory které všechny mají na konci názvu, něco ve smyslu " 2017-09-04_17-05-29-676". Normálně bych jednoduše vyhledal všechny soubory se stejným názvem, bohužel to datum není od názvu oddělené mezerou a ani při zadání jenom části názvu nejde nic dohledat. Zkoušel jsem funkci čištění duplikátu od CCleaneru, ale duplikáty nerozpoznal. Jsem rád za jakoukoli pomoc, děkuji...

Zkus použít třeba AntiTwin a vyhledat podle názvů a stejné velikosti,pak ty vybrané soubory označíš podle umístění,které smazat nebo přesunout.Jestli jde o nějaké filmy,tak aby to nehledalo i malé soubory,nastav si předem ve filtrech velikost třeba nad 500 nebo 700 MB.Je zdarma a i česky.