Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Copy/Paste z Excelu do Wordu

Potrebujem skopirovat vacsie mnozstvo dat z Excelu do Wordu (2010).
Potrebujem vlozit do Excelu nesformatovany text, ale potrebujem aby sa zachovala farba udajov v jednom zo stlpcov (alebo aby tieto udaje boli BOLD, pripadne nejak ina rozlisene). Ako na to? Nic ma nenapada.
Vdaka

Nerozumieme sa...

Potrebujem skopirovat vsetky data z Excel dokumentu do Wordu. Super mi vyhovuje urobit to pomocou CTRL+C a Paste Special - Unformated Text. LENZE trosku tazko sa potom v tych udajoch vyznat, takze by som potreboval aby udaje z jedneho Excellovskeho stlpca mali (po skopirovani do Wordu!) nejaky iny format (inu farbu, tucne pismo a pod) aby som ich vedel vo Word dokumente odlisit. No a to uz neviem, pretoze ked ich do Wordu vlozim pomocou Paste Special - Unformated Text tak vyzeraju vsetky rovnako. Tak sa pytam ci na to nieje nejaka finta (myslim si ze asi nie, ale co ak nahodou...)