Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obyčajny pekny notebook

Dobry večer, je kúpa tohto ntb https://www.datart.sk/Notebook-HP-NTB-HP-Stream-14-ax002nc-14-0-BV-HD-LED-Intel-Celeron-N3060-4GB-DDR3L-32GB-SSD-UMA-TPM-Office365-1rok-Win10-Purple.html len zbytočne vyhodenie peňazi?... Ntb by použivala mama, na Facebook, prehravanie youtubu na 720p,pozeranie filmov a na internet banking... to uložisko (32GB) sa mi ale nepači... Mame však "padol" do oka, a chce ho lebo je pekny.. (fialovy vau...)... čo myslite? zvladne to načo ho treba a bude dostatočna pamať?

čo myslite? zvladne to načo ho treba a bude dostatočna pamať?

Je to sice shit, ale cloveku, ktory nema velke naroky (na rychlost, kvalitu obrazu, zvuku a asi v podstate vsetkeho) by to malo stacit. Pamat nema preco nestacit, s HDD to uz bude horsie. Osobne by som to doma nechcel, ani pre mamu.

Tablet by nestačil, potřebovala by k tomu klávesnici, případně myš. Je to máma, starší člověk, který nepotřebuje ultrapřenosné zařízení. Klidně by mohla mít 17" notebook, stejně bude ležet doma někde na stolku, případně se vytáhne, použije a uklidí.
Ale podstatná je fialová barva.