Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows probliknuti obrazovky

Ahoj,

mám ta­ko­vý pro­blém, při roz­klik­nu­tí ja­ké­ko­liv slož­ky/pro­gra­mu/fot­ky atd. pro­blik­ne čer­ná ob­ra­zov­ka a veš­ke­ré pro­ce­sy se ukon­čí a na­bíd­ka ne­na­sko­čí.
Když jsem spus­til správ­ce úloh,vy­sle­do­val jsem, že při roz­klik­nu­tí na­bíd­ky vy­sko­čí pro­ce­sor do 100 pro­cent a po ně­ko­li­ka sekun­dách vý­kon opad­ne.

Ně­kdo nějá­ké ra­dy?

Win­dows 10 Ho­me.
ODPOVĚDĚT NA OTÁZKU

očekávám průzkumník zahnojený nějakými doplňky (shell extension).
odinstalovat hlouposti, odspywarovat.

Když jsem spus­til správ­ce úloh,vy­sle­do­val jsem, že při roz­klik­nu­tí na­bíd­ky vy­sko­čí pro­ce­sor do 100 pro­cent

jaký proces vyskočí na 100%?