Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s základní deskou

Dobrý den, mám problém s jednou starší základní deskou, jedná se o základní desku gigabyte ga-p35-ds3p, chtěl jsem s ní sestavit pc, zapojil na stole, jen ram, GPU, CPU a hdd, když chci zapnout, deska se vypíná a zapíná, nevíte co s tím, tedy jestli něco vůbec?

To mě nenapadlo, dobrej nápad, zítra zkusím, ale myslím si že to stejně nepomůže, protože se to vypíná strašně rychle, divné je, že jinak rychle, jednou pomaleji, podruhé skoro hned. Zdroj je z jiného fungujícího pc, to je v pohodě