Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbouraný souborový systém

Zdravím , nedávno mi zde někdo poradil, že mám buď zbouraný souborový systém nebo špatný disk.Jelikož jsem neznalec , tak bych se chtěl zeptat ,co znamená laicky když mám zbouraný souborový systém a jak to můžu vyřešit . Předem děkuji za odpovědi. :-)

mám buď zbouraný souborový systém nebo špatný disk

Spatny disk sa da otestovat. Zburany suborovy system... no, cele to zformatovat je tiez riesenie, ale mozno by stalo za to najskor zistit, aky mas v skutocnosti problem.